САМОВИВІЗ

Якщо Вам зручно забрати замовлення власноруч, Ви можете це зробити в зручний для Вас час (в межах нашого графіку роботи) та в найближчому до Вас нашому представництві.

НАШІ СКЛАДИ: 

м.Львів, вул.Городоцька 128.

unnamed (1).jpg
АДРЕСНА ДОСТАВКА ПО ЛЬВОВУ, ОБЛАСТІ ТА ЗАХІДНІЙ УКРАЇНІ

Маючи власний автопарк, ми пропонуємо адресну доставку замовлень по Львову та Львівській області.

ВАРТІСТЬ ДОСТАВКИ:

розраховується індивідуально для кожного замовлення і залежить від об'єму, терміновості, виду автомобіля для перевезення та наявності додаткових послуг.

ЧАС ДОСТАВКИ:

sng_edited.jpg

Узгоджується з менеджером, який обов'язково зв'яжеться з Вами відразу після того, як Ви розмістите замовлення.

МІСЦЕ ДОСТАВКИ:

 

Доставка здійснюється за адресою, вказаною при оформленні замовлення. Якщо необхідно доставити товар за іншою адресою, необхідно про це повідомити менеджера.

Доставка виконується щодня з 9:00 до 19:00 годин, в суботу з 9:00 до 15:00, неділя - вихідний. Також Ви можете вказати будь-який інший зручний для Вас час доставки.

Увага! Виконуючи доставку продукції за вказанною адресою, ми не порушуємо ПДР, не загороджуємо проїжджу частину біля висотних будинків, не створюємо перешкод для транспорту комунальних служб. Тому потурбуйтесь про зручний під'їзд нашого транспорту до місця розвантаження.

Неправильно вказаний номер телефону, неточна або неповна адреса можуть призвести до додаткової затримки! Будь ласка, уважно перевіряйте персональні дані при реєстрації та оформленні замовлення. Конфіденційність ваших реєстраційних даних гарантується.

При доставці Вам будуть передані всі необхідні документи на купівлю.

ДЕТАЛЬНІШЕ МОЖНА ДІЗНАТИСЯ ЗА ТЕЛЕФОНОМ+38 (097) 67 67 967

 

 

 

КУР’ЄРСЬКИМИ СЛУЖБАМИ

Якщо Вам зручно отримати замовлення через кур’єрську службу, Ви можете розрахуватись накладним платежем при отриманні товару.

DELIVERY

Вартість послуг 

МICТ ЕКСПРЕС

Вартість послуг 

НОВА ПОШТА

Вартість послуг 

delgroup_logo.png
Meest Express доставка.png
logo_1_red.png