Стінові блоки Stoneligth


Блок для стін - бетонний будівельний матеріал, який використовують для зведення багатоповерхових будинків і приватних котеджів, промислових і господарських будівель, опалювальних та неопалюваних будівель. Цей матеріал виготовляють з різної сировини. Наприклад, його роблять з важких сортів бетону або ж з легких, але розбавлених пористими заповнювачами. Крім того, блоки випускають із силікатного бетону або з пористого, минулого процес затвердіння всередині автоклава. До останніх (ніздрюватим) відносяться і стінні блоки «Стоунлайт».

Блоки для стін мають гарну міцність. Тому з них роблять внутрішні і зовнішні стіни, що не несуть і несучі конструкції. Але особливості застосування цього будматеріалу залежать від його характеристик і способу виготовлення.

Характеристики стінових блоків «СТОУНЛАЙТ»
На відміну від продукції, зробленої з важкого бетону, блоки для стін Stonelight мають пористу структуру. Завдяки їй, матеріал володіє головними своїми достоїнствами: малою вагою і високим показником теплоізоляції.

Завод випускає ці блоки з різними характеристиками. Наприклад, вони відрізняються:

Типом поверхні. Серед продукції цього виробника є блоки з гладкою поверхнею і вироби, оснащені пазами-гребенями.
Товщиною. Вона може бути 20, 25, 28, 30, 36, 37,5, 40 або 50 см. При різній товщині стінні блоки «Стоунлайт» мають однакову висоту 20 см і довжину 60 см.
Щільністю в сухому стані. Вона вимірюється в кг / куб.м. На заводі виготовляються два типи блоків: Д400 і Д500. У Д400 щільність становить 400 кг / куб.м, а у Д500 - 500 кг / куб.м.
Класом міцності бетону. Для виробництва Д400 використовують бетон В 2,0, а для Д500 - В 2,5.
Теплопровідністю в сухому стані. Для Д400 цей показник становить 0,1 Вт / (м · ° С), а для Д500 - 0,12 Вт / (м · ° С).
Незалежно від своєї щільності, блоки для стін Stonelight мають показник морозостійкості не менш F35. Тому вони використовуються для будівництва в різних регіонах. З них роблять ступені для сходів, перемички і перекриття, а також стіни будь-якої конфігурації. Зведення стін з цього матеріалу дуже вигідно для забудовників. Адже точні розміри блоків і гладка їх поверхню дозволяють значно знизити витрати на оздоблювальні роботи.

Як вибрати стіновий блок «Стоунлайт»?
Як правило, для будівництва нового будинку використовують матеріал з однаковими розмірними характеристиками і типом поверхні. Тобто, якщо ви вибрали стінні блоки «Стоунлайт» з гладкою поверхнею і товщиною 30 см, значить краще дотримуватися цього рішення і не купувати продукцію з іншими розмірами.

Якщо ж ви перебудовуєте будинок і змушені поєднувати різні будматеріали, пам'ятайте, що блоки з пазами-гребенями можна монтувати тільки на основу з відповідною їм товщиною. Це правило не поширюється на продукцію з гладкою поверхнею. Гладкі блоки для стін Stonelight можна встановлювати на будь-яку основу. Головне, щоб її товщина була не меншою, ніж у монтируемого на ній блоку.